Kurumsal
Hakkımızda - Vizyon - Misyon - Değerlerimiz

Hakkımızda

Günümüzde dijitalleşmenin hızla ilerlemesiyle, teknolojik gelişmeler gündelik hayatımızın yanında üretim şekillerini de şekillendiriyor. Çanakkale’de doğan bir marka olan Yaşık Makina, 2006 yılında makina üretim tecrübe ve birikimini birleştirerek Mehmet ve Hüseyin YAŞIK tarafından kuruldu. Yaşık Makina, 2013 yılından itibaren Makine Mühendisi Ali Tahsin YAŞIK önderliğinde, pazarın taleplerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek iş ortaklarına sunuyor.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca ağırlıkla enerji, mobilya, seramik, ambalaj, kompozit sektörlerinde faaliyet gösteren Yaşık Makina, Ar-Ge yatırımlarıyla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve bu teknolojiyi üretim makinaları tasarım ve projelerine aktarıyor.  Teknolojiyi hızlı bir şekilde uygulayan ve müşterilerine sunan dinamik yapısıyla üretim faaliyetlerine devam ediyor.

Çanakkale’nin güçlü markalarından Yaşık Makina; üretim makinaları tasarımı ve proje çizimi başta olmak üzere makina imalatı, montajı, servis işlemi ve yedek parça tedariğine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor ve kendi sektöründe dünya çapında tanınma yolunda hızla ilerliyor. Yaşık Makina, Türkiye’de olmayan ve ülkemize katma değer sağlayabilecek özel proje makina imalatlarını da yapıyor. Ayrıca Yaşık Makina’nın kompozit üretiminde ve pultruzyon makinalarının üzerinde yapmış olduğu yoğun AR-GE çalışmaları, hizmet kalitesini Avrupa makina standartlarına ulaştırıyor.

Yaşık Makina, yenilikçi bakış açısı ve güvenle hizmet verdiği tüm coğrafyalarda, insan hayatına değer katan ürünler imal etmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışıyor. Garanti şartlarında servis uygulaması yaparken aynı zamanda garanti süresi sonunda da yedek parça ve makina bakım uygulamalarına devam ediyor. Sürdürülebilirlik ve yenilikçilik büyüme hedefiyle Yaşık Makina, her daim kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlıyor. Yaşık Makina hedeflerine ulaşmak adına müşterilerine, ekibine, markasına ve yaşadığı çevreye bağlı olarak başarı odaklı bir şekilde gönülden çalışıyor. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinin arkasında durarak müşteri ve tedarikçilerine karşı vermiş olduğu sözü yerine getiriyor.

Vizyon

İnovasyon odaklı yaklaşımımızla, ulusal ve uluslararası teknolojik gelişmeleri sürekli yenilik çerçevesinde uygulayarak makine imalatı, mühendislik hizmetleri, yedek parça temini, teknik desteği ve proje danışmanlığı alanlarında yalnızca Çanakkale’nin değil, Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olmak.

Misyon

Türkiye’de ve dünyada değişen, sürekli yenilenen makine ve otomasyon sistemlerini yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap veren, akılcı ve dinamik çözümler üretebilmek.

Değerlerimiz

Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız

Birlikte üretmenin gücüne inanırız

Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz

Güvenilir, şeffaf ve açığız

Ülke ve toplum için değer yaratma hedefiyle çalışırız

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz

Referanslarımız

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz.